<oembed><version>1.0</version><provider_name>Coding and other stuff</provider_name><provider_url>https://alphastar.net.au/weblog</provider_url><author_name>rptrus</author_name><author_url>https://alphastar.net.au/weblog/author/rptrus/</author_url><title>UA40F6400AM 40 inch Samsung TV review</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="NbRZaVpewz"&gt;&lt;a href="https://alphastar.net.au/weblog/2013/12/29/ua40f6400am-40-inch-samsung-tv-review/"&gt;UA40F6400AM 40 inch Samsung TV review&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://alphastar.net.au/weblog/2013/12/29/ua40f6400am-40-inch-samsung-tv-review/embed/#?secret=NbRZaVpewz" width="600" height="338" title="&#x201C;UA40F6400AM 40 inch Samsung TV review&#x201D; &#x2014; Coding and other stuff" data-secret="NbRZaVpewz" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;